Schneider Electric

На сайті представлені офіційні роздрібні ціни. Діють знижки в розмірі -5% -10% -15% -ХХ%

Сортування:
АВТ.ВИМ. NSX100H 80A TMD 3P3D 70kA AC Schneider Electric C10H3TM080
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100H 80A TMD 3P3D 70kA AC Schneider Electric C10H3TM080
Код товару: Schneider Electric C10H3TM080
16 218.38 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100H 80A TMD 4P3D 70kA AC Schneider Electric C10H6TM080
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100H 80A TMD 4P3D 70kA AC Schneider Electric C10H6TM080
Код товару: Schneider Electric C10H6TM080
21 466.22 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100H 80A TMD 4P4D 70kA AC Schneider Electric C10H4TM080
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100H 80A TMD 4P4D 70kA AC Schneider Electric C10H4TM080
Код товару: Schneider Electric C10H4TM080
22 812.19 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 2.2 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32D100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 2.2 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32D100
Код товару: Schneider Electric C10V32D100
53 772.58 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 2.2 4P 75kA AC Schneider Electric C10V42D100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 2.2 4P 75kA AC Schneider Electric C10V42D100
Код товару: Schneider Electric C10V42D100
66 952.08 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 2.2M 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32M100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 2.2M 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32M100
Код товару: Schneider Electric C10V32M100
53 911.73 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 5.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V35E100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 5.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V35E100
Код товару: Schneider Electric C10V35E100
77 790.34 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 5.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V45E100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 5.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V45E100
Код товару: Schneider Electric C10V45E100
95 138.16 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 6.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V36E100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 6.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V36E100
Код товару: Schneider Electric C10V36E100
82 235.71 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 6.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V46E100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A 6.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V46E100
Код товару: Schneider Electric C10V46E100
95 138.16 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A MA 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3MA100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A MA 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3MA100
Код товару: Schneider Electric C10V3MA100
39 152.88 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A TMD 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3TM100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A TMD 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3TM100
Код товару: Schneider Electric C10V3TM100
36 570.14 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A TMD 4P 75kA AC Schneider Electric C10V4TM100
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 100A TMD 4P 75kA AC Schneider Electric C10V4TM100
Код товару: Schneider Electric C10V4TM100
47 177.52 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 12.5A MA 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3MA013
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 12.5A MA 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3MA013
Код товару: Schneider Electric C10V3MA013
39 152.88 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 25A 2.2M 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32M025
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 25A 2.2M 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32M025
Код товару: Schneider Electric C10V32M025
53 911.73 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 25A 6.2EM 3P 75kA AC Schneider Electric C10V36M025
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 25A 6.2EM 3P 75kA AC Schneider Electric C10V36M025
Код товару: Schneider Electric C10V36M025
78 081.12 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 25A MA 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3MA025
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 25A MA 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3MA025
Код товару: Schneider Electric C10V3MA025
39 152.88 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 2.2 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32D040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 2.2 3P 75kA AC Schneider Electric C10V32D040
Код товару: Schneider Electric C10V32D040
53 772.58 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 2.2 4P 75kA AC Schneider Electric C10V42D040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 2.2 4P 75kA AC Schneider Electric C10V42D040
Код товару: Schneider Electric C10V42D040
66 952.08 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 5.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V35E040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 5.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V35E040
Код товару: Schneider Electric C10V35E040
77 790.34 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 5.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V45E040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 5.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V45E040
Код товару: Schneider Electric C10V45E040
95 138.16 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 6.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V36E040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 6.2E 3P 75kA AC Schneider Electric C10V36E040
Код товару: Schneider Electric C10V36E040
82 235.71 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 6.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V46E040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A 6.2E 4P 75kA AC Schneider Electric C10V46E040
Код товару: Schneider Electric C10V46E040
95 138.16 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A TMD 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3TM040
В наявності
АВТ.ВИМ. NSX100HB1 40A TMD 3P 75kA AC Schneider Electric C10V3TM040
Код товару: Schneider Electric C10V3TM040
36 570.14 грн.
Країна виробник:: Польща
Гарантія:: 18 місяців
Доставка Доставка
Самовивіз зі складу, Новою поштою або кур'єром до дверей
Оплата Оплата
Готівка, Оплата на рахунок, При отриманні, Фіскальний чек
Гарантія Гарантія
Авторизований магазин, Оригінальний товар, Офіційна гарантія
Швидка відправка Швидка відправка
Відправка товару в день замовлення, Якісне пакування
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок
Всі ціни в магазині представлені з урахуванням ПДВ
Шоурум Шоурум
Зразки товарів представлені на стендах у нас в офісі
Ви переглядали
АВАР. СТОП Schneider Electric XB4BS8444
В наявності
АВАР. СТОП Schneider Electric XB4BS8444
Код товару: Schneider Electric XB4BS8444
1 438.94 грн.