Schneider Electric

На сайті представлені офіційні роздрібні ціни. Діють знижки в розмірі -5% -10% -15% -ХХ%

Сортування:
КРИШКА ПРОЗОРА PLS 54x72x9.5 Schneider Electric NSYTPLS5472A
В наявності
КРИШКА ПРОЗОРА PLS 54x72x9.5 Schneider Electric NSYTPLS5472A
Код товару: Schneider Electric NSYTPLS5472A
5 035.68 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СЕКЦ.ПО Ф.4, 3/5 М ШАФИ PRISMASET Schneider Electric LVS04953
В наявності
11 083.49 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СЕКЦ.ПО Ф.4, 4/6 М ШАФИ PRISMASET Schneider Electric LVS04954
В наявності
11 940.86 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 18x27x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC1827G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 18x27x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC1827G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC1827G
799.97 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x27x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC2727G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x27x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC2727G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC2727G
940.37 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x36x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC2736G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x36x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC2736G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC2736G
1 018.37 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x36x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC2736AG
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x36x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC2736AG
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC2736AG
1 259.86 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC2754G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC2754G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC2754G
1 449.55 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x54x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC2754AG
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 27x54x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC2754AG
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC2754AG
1 896.34 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 36x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC3654G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 36x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC3654G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC3654G
2 051.09 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 36x54x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC3654AG
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 36x54x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC3654AG
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC3654AG
2 364.96 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 36x72x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC3672AG
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 36x72x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC3672AG
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC3672AG
2 949.65 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 54x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC5454G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 54x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSC5454G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC5454G
2 630.16 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 54x54x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC5454AG
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 54x54x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC5454AG
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC5454AG
3 909.36 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 54x72x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC5472AG
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS 54x72x9.5 Schneider Electric NSYTPLSC5472AG
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSC5472AG
5 155.49 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS27x27x4.5 Schneider Electric NSYTPLSP2727G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS27x27x4.5 Schneider Electric NSYTPLSP2727G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSP2727G
2 131.58 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS27x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSP2754G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS27x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSP2754G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSP2754G
3 014.54 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS36x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSP3654G
В наявності
КРИШКА СУЦІЛЬНА PLS36x54x4.5 Schneider Electric NSYTPLSP3654G
Код товару: Schneider Electric NSYTPLSP3654G
3 584.88 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА ФІКС.ГОР COMPACT NS PRISMASET P Schneider Electric LVS04844
В наявності
31 569.41 грн.
Країна виробник:: Чеська Республіка
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА ФРОНТАЛЬНА 45 ММ ПВХ Schneider Electric ISM10900P
В наявності
КРИШКА ФРОНТАЛЬНА 45 ММ ПВХ Schneider Electric ISM10900P
Код товару: Schneider Electric ISM10900P
1 168.75 грн.
Країна виробник:: Великобританія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА ФРОНТАЛЬНА 45 ММ, АЛЮМ OPTILINE Schneider Electric ISM10950
В наявності
1 801.98 грн.
Країна виробник:: Естонія
Гарантія:: 18 місяців
КРИШКА-ЗАГЛУШКА Д/ВИК.ВИМ. NS630B/1600 Schneider Electric 33858
В наявності
5 054.51 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
КРОНШТ ДЛЯ ПЛАТИ ШАФИ THALASSA 420MM Schneider Electric NSYDPLA4
В наявності
5 348.93 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
КРОНШТ З ВИМИК ДЛЯ ДВЕРЕЙ ШАФИ THALASSA Schneider Electric NSYSNLPLA
В наявності
1 979.95 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
Доставка Доставка
Самовивіз зі складу, Новою поштою або кур'єром до дверей
Оплата Оплата
Готівка, Оплата на рахунок, При отриманні, Фіскальний чек
Гарантія Гарантія
Авторизований магазин, Оригінальний товар, Офіційна гарантія
Швидка відправка Швидка відправка
Відправка товару в день замовлення, Якісне пакування
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок
Всі ціни в магазині представлені з урахуванням ПДВ
Шоурум Шоурум
Зразки товарів представлені на стендах у нас в офісі
Ви переглядали
ЗАМОК Schneider Electric NSYSTDNCSX
В наявності
ЗАМОК Schneider Electric NSYSTDNCSX
Код товару: Schneider Electric NSYSTDNCSX
584.06 грн.