Schneider Electric

На сайті представлені офіційні роздрібні ціни. Діють знижки в розмірі -5% -10% -15% -ХХ%

Сортування:
МОНТАЖНА ПЛАТА 699X519 Schneider Electric NSYPMM5472
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 699X519 Schneider Electric NSYPMM5472
Код товару: Schneider Electric NSYPMM5472
2 910.96 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 700X500 Schneider Electric NSYMM75
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 700X500 Schneider Electric NSYMM75
Код товару: Schneider Electric NSYMM75
1 663.58 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 700X600 Schneider Electric NSYMM76
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 700X600 Schneider Electric NSYMM76
Код товару: Schneider Electric NSYMM76
1 824.58 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X1000 Schneider Electric NSYPMM710
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X1000 Schneider Electric NSYPMM710
Код товару: Schneider Electric NSYPMM710
5 318.98 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X1250 ШАФИ SPACIAL Schneider Electric NSYPMM712
В наявності
8 625.55 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X500 Schneider Electric NSYPMM75
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X500 Schneider Electric NSYPMM75
Код товару: Schneider Electric NSYPMM75
1 809.60 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X750 Schneider Electric NSYPMM77
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 750X750 Schneider Electric NSYPMM77
Код товару: Schneider Electric NSYPMM77
2 723.14 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 800X600 & 600X800 Schneider Electric NSYMM86
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 800X600 & 600X800 Schneider Electric NSYMM86
Код товару: Schneider Electric NSYMM86
2 572.75 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА 800X800 Schneider Electric NSYMM88
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА 800X800 Schneider Electric NSYMM88
Код товару: Schneider Electric NSYMM88
3 562.42 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 1000X800 6P Schneider Electric NSYMD108
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 1000X800 6P Schneider Electric NSYMD108
Код товару: Schneider Electric NSYMD108
8 455.20 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 1200X800 7P Schneider Electric NSYMD128
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 1200X800 7P Schneider Electric NSYMD128
Код товару: Schneider Electric NSYMD128
12 676.56 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 300X300 4P Schneider Electric NSYMD33
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 300X300 4P Schneider Electric NSYMD33
Код товару: Schneider Electric NSYMD33
3 245.42 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 400X300 4P Schneider Electric NSYMD43
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 400X300 4P Schneider Electric NSYMD43
Код товару: Schneider Electric NSYMD43
3 384.58 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 500X400 4P Schneider Electric NSYMD54
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 500X400 4P Schneider Electric NSYMD54
Код товару: Schneider Electric NSYMD54
3 764.59 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 600X400 6P Schneider Electric NSYMD64
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 600X400 6P Schneider Electric NSYMD64
Код товару: Schneider Electric NSYMD64
4 824.77 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 600X600 6P Schneider Electric NSYMD66
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 600X600 6P Schneider Electric NSYMD66
Код товару: Schneider Electric NSYMD66
6 044.06 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 700X500 6P Schneider Electric NSYMD75
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 700X500 6P Schneider Electric NSYMD75
Код товару: Schneider Electric NSYMD75
5 964.82 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 800X600 6P Schneider Electric NSYMD86
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА DIN 800X600 6P Schneider Electric NSYMD86
Код товару: Schneider Electric NSYMD86
6 401.62 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА Schneider Electric XVUZ12
В наявності
МОНТАЖНА ПЛАТА Schneider Electric XVUZ12
Код товару: Schneider Electric XVUZ12
1 163.14 грн.
Країна виробник:: Індонезія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА БАКЕЛІТ 800x600 Schneider Electric NSYMB86
В наявності
3 393.94 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА ДЛЯ ПУЛЬТА 1000ММ Schneider Electric NSYPMP85100
В наявності
8 480.16 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА ДЛЯ ПУЛЬТА 1200ММ Schneider Electric NSYPMP85120
В наявності
10 322.21 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА ДЛЯ ПУЛЬТА 600ММ Schneider Electric NSYPMP8560
В наявності
4 885.92 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
МОНТАЖНА ПЛАТА ДЛЯ ПУЛЬТА 800ММ Schneider Electric NSYPMP8580
В наявності
6 890.21 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
Доставка Доставка
Самовивіз зі складу, Новою поштою або кур'єром до дверей
Оплата Оплата
Готівка, Оплата на рахунок, При отриманні, Фіскальний чек
Гарантія Гарантія
Авторизований магазин, Оригінальний товар, Офіційна гарантія
Швидка відправка Швидка відправка
Відправка товару в день замовлення, Якісне пакування
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок
Всі ціни в магазині представлені з урахуванням ПДВ
Шоурум Шоурум
Зразки товарів представлені на стендах у нас в офісі