Schneider Electric

На сайті представлені офіційні роздрібні ціни. Діють знижки в розмірі -5% -10% -15% -ХХ%

Сортування:
РУЧКА З ІНД ЗАП РОЗЄДН FUPACT ISFT 400 Schneider Electric LV480825
В наявності
25 642.03 грн.
Країна виробник:: Німеччина
Гарантія:: 18 місяців
РУЧКА З ІНД ЗАП РОЗЄДН FUPACT ISFT 630 Schneider Electric LV480828
В наявності
23 752.94 грн.
Країна виробник:: Німеччина
Гарантія:: 18 місяців
РУЧКА З НАВІСНИМ ЗАМКОМ ШАФИ THALASSA Schneider Electric NSYCBCMPLAG
В наявності
1 520.06 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
РУЧКА ЗАМКА ДЛЯ ШАФИ PLM Schneider Electric NSYKPLM
В наявності
РУЧКА ЗАМКА ДЛЯ ШАФИ PLM Schneider Electric NSYKPLM
Код товару: Schneider Electric NSYKPLM
1 163.76 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
РУЧКА КУЛАЧКОВ.ПЕРЕМИКАЧА,ЧЕРВОНА 35 ММ Schneider Electric KZ41H
В наявності
13 487.76 грн.
Країна виробник:: Чеська Республіка
Гарантія:: 18 місяців
РУЧКА СТАНДАРТНА ЧЕРВОНА 30ММ Schneider Electric 9001R8
В наявності
429.31 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
С ПІДІБНА РЕЙКА 2М 21Х11Х10 ШАФИ SPACIAL Schneider Electric NSYCN20
В наявності
776.26 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
С ПІДІБНА РЕЙКА 2М 40Х20Х24 ШАФИ SPACIAL Schneider Electric NSYCN40
В наявності
1 667.95 грн.
Країна виробник:: Іспанія
Гарантія:: 18 місяців
САЛ.ПАН.2Ч.IP30 Ш650+150_Г400 PRISMASET Schneider Electric LVS08497
В наявності
САЛ.ПАН.2Ч.IP30 Ш650+150_Г400 PRISMASET Schneider Electric LVS08497
Код товару: Schneider Electric LVS08497
8 337.26 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛ.ПАН.2Ч.IP30 Ш650+150_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08697
В наявності
САЛ.ПАН.2Ч.IP30 Ш650+150_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08697
Код товару: Schneider Electric LVS08697
12 322.75 грн.
Країна виробник:: Індія
Гарантія:: 18 місяців
САЛ.ПАН.2Ч.IP30 Ш800_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08698
В наявності
САЛ.ПАН.2Ч.IP30 Ш800_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08698
Код товару: Schneider Electric LVS08698
13 505.86 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛ.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш800_Г400 PRISMASET Schneider Electric LVS08498
В наявності
9 364.37 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬН.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш300_Г400 PRISMASET Schneider Electric LVS08493
В наявності
5 189.18 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬН.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш300_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08693
В наявності
6 609.41 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬН.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш400_Г400 PRISMASET Schneider Electric LVS08494
В наявності
5 734.56 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬН.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш400_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08694
В наявності
7 713.89 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬН.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш650_Г400 PRISMASET Schneider Electric LVS08496
В наявності
6 351.07 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬН.ПАН.2ЧАСТ.IP30 Ш650_Г600 PRISMASET Schneider Electric LVS08696
В наявності
8 308.56 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬНИК-КАБЕЛЬНИЙ ВВІД SNAP-IN M16 Schneider Electric NSYCGSP16
В наявності
92.98 грн.
Країна виробник:: Туреччина
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬНИК-КАБЕЛЬНИЙ ВВІД SNAP-IN M20 Schneider Electric NSYCGSP20
В наявності
101.09 грн.
Країна виробник:: Туреччина
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬНИК-КАБЕЛЬНИЙ ВВІД SNAP-IN M25 Schneider Electric NSYCGSP25
В наявності
242.74 грн.
Країна виробник:: Туреччина
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬНИК-КАБЕЛЬНИЙ ВВІД SNAP-IN M32 Schneider Electric NSYCGSP32
В наявності
258.96 грн.
Країна виробник:: Туреччина
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬНИК-КАБЕЛЬНИЙ ВВІД SNAP-IN M40 Schneider Electric NSYCGSP40
В наявності
321.98 грн.
Країна виробник:: Туреччина
Гарантія:: 18 місяців
САЛЬНИК.ПАН.СЕКЦ.ПО Ф.4, 3/4 М PRISMASET Schneider Electric LVS04951
В наявності
1 425.84 грн.
Країна виробник:: Франція
Гарантія:: 18 місяців
Доставка Доставка
Самовивіз зі складу, Новою поштою або кур'єром до дверей
Оплата Оплата
Готівка, Оплата на рахунок, При отриманні, Фіскальний чек
Гарантія Гарантія
Авторизований магазин, Оригінальний товар, Офіційна гарантія
Швидка відправка Швидка відправка
Відправка товару в день замовлення, Якісне пакування
Безготівковий розрахунок Безготівковий розрахунок
Всі ціни в магазині представлені з урахуванням ПДВ
Шоурум Шоурум
Зразки товарів представлені на стендах у нас в офісі
Ви переглядали
СВІТ.ЕЛЕМЕНТ Schneider Electric ZB2BV007
В наявності
СВІТ.ЕЛЕМЕНТ Schneider Electric ZB2BV007
Код товару: Schneider Electric ZB2BV007
812.12 грн.
АВАР. СТОП Schneider Electric XB4BS8444
В наявності
АВАР. СТОП Schneider Electric XB4BS8444
Код товару: Schneider Electric XB4BS8444
1 438.94 грн.